Team Toppform
is sponsored
by
Lillefrekk.png

Meritter

------------------------------------------------------

NM 2019 SANDEFJORD OPEN 2019, Arnold 2019, Nordic cup 2019
 

Etter 3 konkurranser har vi tatt maaange medaljer og fine finale plasser.

Super gøy for oss som klubb:-)

29 athleter

6 stk 1 plasser
12 stk 2 plasser
7 stk 3 plasser
10 stk 4 plasser
8 stk 5 plasser
9 stk 6 plasser

​​

------------------------------------------------------

OSLO GRAND PRIX 2019

 

------------------------------------------------------

OSLO GRAND PRIX 2018

 

------------------------------------------------------

SANDEFJORD OPEN 2018
 

 

------------------------------------------------------

VM MASTER 2017
 

Eduardo Da Silva MP Master - uplassert
Lena Haugen Bikini fitness Maste - Semi finale

------------------------------------------------------

NORDISK 2018
 

Eduardo Da Silva 2 plass Mens Physique -179cm

------------------------------------------------------

ARNOLD AMATURE 2017

Lena Haugen 6 plass
Karina Jensen uplassert

------------------------------------------------------

NORGESMESTERSKAP 2017

Eduardo Da Silva 1 plass Mens physique Master
Eduardo Da Silva 2 plass Mens Physique -179cm
Lena Haugen 2 plass Bikini fitness Master
Lena Haugen 3 plass Bikini fitness +163cm
Karina Jensen 4 plass Bikini fitness Master
Marcus Nikolaisen 6 plass Mens physique junior
Nora Theigen 6 plass Bikini Fitness junior
Gaute Haugen 6 plass Mens Physique junior
Nataniel Målbakken 5 plass Mens Physique senior
Patrick Alexander 5 plass Classic Bodybuilding +180cm
Trine Landsem 6 plass Women Physique

 

------------------------------------------------------

SANDEFJORD OPEN HØSTEN 2017

1 plass. Karina Jensen, Bikini fitness Master
2 plass. Elise Bårli Frøysa, Bikini fitness
3 plass. Lena Skogli
, Bikini fitness

3 plass. Thomas Lyngbø, Mens Physique
3 plass. Monica MoniqueUnique Synnøve, Bodyfitness Master
4 plass. Anni Helgedal Fladaas, Bodyfitness
4 plass. Gaute Haugen, Mens Physique

5 plass. Synne Guldager, Bikini fitness
6 plass. Victoria Gjelsås Ek, Bikini fitness Master

------------------------------------------------------

OSLO GRAND PRIX 2017

2 plass Rashid Kwarasey Mens physique -179cm
2 plass Casey Johansen  Bikini fitness -160cm
3 plass Ingrid Cecilie Stener Bikini fitness +169cm

 

-----------------------------------------------------

SANDEFJORD OPEN VÅREN 2017
 

3 plass Ingrid Cecilie Stener Bikini fitness +169cm
2 plass Kristine Nord Jensen Remme Bikini fitness junior
1 plass Casey Johansen Bikini fitness -166cm
1 plass Ida Lauritzen Bikini fitness +169cm
2 plass Mathias Leander Godø Dyb Mens physique +179cm
1 plass Rashid Kwarasey 1 plass Mens physique -179cm 
Overall Rashid Kwarasey Mens physique


------------------------------------------------------

NORGESMESTERSKAP 2016

1 plass Nina Strømmen - WP 
1 plass Sara Jensen - BF-163
1 plass Nadia Pettersen - BF MASTER 
1 plass Lena Haugen -  BIKINI MASTER 
2 plass Eduardo Jaques Da Silva - MP -174 
2 plass Sebastian Prestby - MP junior 
2 plass Trine Landsem - WP 
------------------------------------------------------

OSLO GRAND PRIX 2016

2 plass Sandra Boström - Bikini 
1 plass Eduardo Jaques Da Silva - Mens Pysiuqe 
3 plass Patrick Rashid Kwarasey - Mens Pysiuqe 
2 plass Ida Oline Talåsen - AF 
3 plass Martin Trolldalen-Nystrøm - AF 

-------------------------------------------------------

KALIBER OPEN 2016

3 plass Sandra Boström - Bikini 
2 plass Eduardo Jaques Da Silva - Mens Pysique 
1 plass Patrick Rashid Kwarasey - Mens Pysique 

-------------------------------------------------------

SANDEFJORD OPEN 2016

1 plass Lena Haugen - Bikini
2 plass Sandra Boström - Bikini 
1 plass Elin Cecilie Eriksen Navarsete - Bodyfitness master
2 plass Eduardo Jaques Da Silva -  Mens Pysique 
3 plass Patrick Rashid Kwarasey - Mens Pysique 
2 plass Ida Oline Talåsen - AF
3 plass Martin Trollsdalen Bystrøm AF

-------------------------------------------------------

 

 Karoline Kjærnes ble verdens mester i bikini fitness junior i El Salvador

-------------------------------------------------------

Nicole Wilkins 2015

6 plass Casey Johansen bikini 

-------------------------------------------------------

Nordisk 2015

4 plass Casey Johansen bikini 

-------------------------------------------------------

Olympia Amature Praha 2015

Sara Jensen BF uplassert
Karoline Kjærnes Bikini 7 plass
Nadia Pettersen BF 3 plass

-------------------------------------------------------

Arnold Amature europe 2015

Patrick Alexander CBB +180 7 plass
Linda Kristin Rambø WP 3 plass master 6 plass senior
Nadia Pettersen BF 5 plass Master 5 plass senior

-------------------------------------------------------

NM 2015

2 plass Nina Strømmen WP 
2 plass Patrick Rashid Kwarasey MP 
3 plass Rolf Kvamme MP
3 plass Eduardo Jaques Da Silva MP 
1 plass Nicolai Christian Holthe AF 
3 plass Anni Helgedal Fladaas BF
1 plass Sara Jensen BF 
3 plass Pia Marie Mellerstam BF 
1 plass Karoline Kjærnes Bikini 
2 plass Casey Johansen Bikini 
Overall Nicolai Christian Holthe AF

-------------------------------------------------------


Norway Open 2015

3 plass Patrick Alexander BB+90
2 plass Nina Strømmen WP 
3 plass Patrick Rashid Kwarasey MP 
2 plass Marcos Felipe Da Silva MP
2 plass Henrik Flo Larsen AF 
3 plass Sara Jensen BF 
1 plass Nadia Pettersen BF
4 plass Casey Johansen Bikini

-------------------------------------------------------


Sweden Bodybuilding & Fitness Grand Prix, Malmö

2 plass og 2 pl. overall Lill Nicolaisen Bodyfitness

-------------------------------------------------------


Oslo Grand Prix 2015

1 plass Nicolai Christian Holthe (AF)
3 plass Patrick Alexander Paulsen (CBB)
2 plass Trine Landsem (WP)
1 plass Nicolay Torp (CBB)
2 plass Henrik Flo Larsen (AF)
3 plass Tore Attar (MP)
3 plass Anine Naomi Schie (Bikini F)

--------------------------------------------------------

Loaded Cup 2015


1 plass og 2 pl. overall Lill Nicolaisen Bodyfitness
2 plass Nicolay Torp Classic bodybuilding - 180cm
3 plass Patrick Alexander Paulsen Classic bodybuilding +180 cm

--------------------------------------------------------

Sandefjord Open 2015

 

 

1 plass Amir Tore Attar i Men`s Pysique
1 Plass Nicolay Torp Classic bodybuilding
1 plass Patrick Alexander Paulsen Classic bodybuilding
2 plass Julie Hauge +169 Bikini fitness
3 plass Anine Naomi Schie -169 Bikini fitness
3 plass Henrik Flo Larsen Athletic fitness
3 plass Thea Bråten Christensen -163 Bikini fitness
3 plass Hege Kristin Nilsen Bodyfitness Master
3 plass Åge Bunde Classic bodybuilding


--------------------------------------------------------

Battle of Scandinavia, Alingsås, Sweden

Lill Nicolaisen 1 plass Bodyfitness og Overall
--------------------------------------------------------
FBB World Fitness Championship, Montreal , Canada

Petter Orvik Grønningsæter, 3 plass Men`s Physique

--------------------------------------------------------
The Nicole Wilkins Fitness Championships 2014

Nadia Isabella, 2 plass Bodyfitness

--------------------------------------------------------
VM junior & master, Mexico

Nadia Isabella, 2 plass Bodyfitness Master

--------------------------------------------------------
Norgesmesterskap 2014

2 overall
3 gull
2 sølv
3 bronse
--------------------------------------------------------
Arnold Classic Europe 2014, Madrid Spania

Linda Jensen, 5 plass i women`s Physique
Lill Nicolaisen, 6 plass i Bodyfitness -163cm

--------------------------------------------------------
Norway Open 2014

5 gull
3 sølv
2 bronse

--------------------------------------------------------
Sweden Grand Prix 2014

Womens Bodyfitness -163cm
Lill Nicolaisen - 1 plass og overall vinner

--------------------------------------------------------
Loaded Cup 2014

Mens Physique -178cm
Stian Lindblad - 3 plass

Biniki -166cm
Nina P. Olsen – 1 plass, 5 plass overall

Womens Bodyfitness -158cm
Lill Nicolaisen - 2 plass

Mens Athletic Fitness (one open class)
Nicolai Christian Holthe – Uplassert

--------------------------------------------------------

Oslo Grand Prix 2014

Stine Marie Løvoll 1 plass AF
Nicolai Christian Holthe 2 plass AF
Didrik Rommen Olsen 3 plass AF
Lill Nikolaisen 2 plass BF
Liselotte Krosvik 6 plass BF
Yvonne Hansen 3 plass BF
Beathe Kristin Nordby 4 plass BF
Stian Lindblad 3 plass MP
Karoline Kjærnes 6 plass Bikini Fitness
Paola Jepez 2 plass Bikini Fitness
Christine Risjord 2 plass WP
Steffan Larsen 6 plass BB -80
-------------------------------------------------------

Sandefjord Open 2014

Bikini fitness -163cm
1.plass Teresa M. Blancaflor
3. plass Karoline Kjærnes
6. plass Marta Småbakk

Bikini fitness -168cm
2. plass Nina P. Olsen
3. plass Paola Yepez
4. plass Karina Skaldebø
6. plass Ine Helene Brotun

Bikini fitness +168cm
1. plass Ragne Fjelldal
2. plass Kathrine Meiner

Men`s Physique -178cm
3. plass Stian Lindblad

Men`s Physique +178cm
2. plass Didrik Rommen Olsen

Crossfitness damer
2. plass Stine Marie Løvoll
8. plass Trine Landsem

Crossfitness menn
1. plass Halldor Meyer-Myklestad
3. plass Nicolai Christian Holthe

Bodyfitness -163cm
5. plass Kari Smedokken Sollied

Bodyfitness -168cm
1. plass Yvonne Hansen
3. plass Beathe Kristin Nordby

Women`s Pysique
1. plass Christine Risjord

Bodybuilding -90kg
5. plass Steffan Larsen
--------------------------------------------------------

Battle Of Scandinavia 2014

Bikini fitness -163cm
4. plass Karoline Kjærnes
6.plass Teresa M. Blancaflor

Bikini fitness -168cm
3. plass Paola Yepez
2. plass Nina P. Olsen
7.plass Nina P. Olsen
Uplassert Hanna Elise Larsen

Bodyfitness - 163cm
1. plass Lill Nikolaisen og Overall vinner.

Men`s Physique
Uplassert Stian Lindeblad

----------------------------------------------------------
THE 1 ST BEN WEIDER CUP ATHEN 2013

1 plass bodyfitness +168cm Nadia Isabella Pettersen


ARNOLD CLASSIC EUROPA 2013

Nadia Isabella Pettersen - uplasert

--------------------------------------------------------


NORGESMESTERSKAP 2013

Christian A. Sterk 2 plass CBB +180
Nicolay Torp 2 plass CBB -180
Sandra Gulliksen 1 plass WP åpen klasse
Linda Jensen 2 plass WP åpen klasse
Carl-Erik Gulliksen 3 plass BB -90
Ingrid Cecilie Stener 6 plass BF +168
Nadia Isabella 1 plass BF -168
Julie Firing Schou 5 plass BF -163...
Stian Lindblad 5 plass MAP åpen klasse
--------------------------------------------------------


STAVANGER OPEN 2013

Didrik Rommen Olsen 4 pl. AF
Stine Larsen 6 pl. Bikini Fitness 
Elisabeth Bakken 4 pl. Bikini Fitness 
Therese Ødegaard 3. pl. BF
Nadia Isabella 2 Pl. BF
Pernille Schønfeldt Borchgrevink 4 Pl. BF
Christian A. Sterk 2 pl. CCB
Nicolay Torp 6 pl. CCB
Carl-Erik Gulliksen 3 pl. BB -90
Stian Lindblad 4 PL. Mens Physique
Linda Jensen 2 pl. Womens physique
Sandra Gulliksen 1 pl. Womens physique
--------------------------------------------------------


SANDEFJORD OPEN 2013

Bodyfitness open class
1. plass Liri Krasniqi

Overall: Liri Krasniqi
--------------------------------------------------------


OSLO GRAND PRIX 2013

Women's Bikini Fitness -168 cm
6. Inga Hrönn Ásgeirsdóttir

Women's Bikini Fitness +168 cm
5. Cathrine Kråkøy

Women's Body Fitness -163 cm
1. Liri Krasniqi

 

FREDRIKSTAD OPEN 2013

Debutant klasse lördag:
Body Fitness + 163 cm
1. plass Liri Krasniqi

Bikini Fitness + 163 cm
5. plass Cathrine Kråkøy

Vanlig klasse søndag:
Body Fitness + 163 cm
3. plass Liri Krasniqi
--------------------------------------------------------