Team Toppform
is sponsored
by
Lillefrekk.png

Kenneth Foss

Mail: coach@teamtoppform.com
Info: Coach alle grener

Kenneth er head coach og grunder av Team Toppform.
Han har over 25 års treningsbakgrunn.
Konkurrert i AF og Classic bodybuilding de siste 10 årene.

Meritter
2006

5 plass AF sandefjiord Open
5 plass  AF Oslo Gran

2008

2 plass CBB sørlandsmesterskapet
1 Plass, Norgesmester CBB
2010
3 plass CBB Oslo Grand Prix

Utdannet kokk med ernæring som ekstra fag.

Sittet som medlem i styret i NKF i 5 år, med hoved ansvar for AF.
Trener utdannelsene fra Idrettshøyskolen(annen idrett)

 

Monica Foss

Mail: monica@teamtoppform.com

Info: Coach alle grener

Styrerepresentant i Norges kroppsbygger og fitness  forbund NBFF/økonomi ansv.

Marius Gangmark

Mail: marius@teamtoppform.com

Info: markedsansvarlig/sponsor, coach

Utdannet PT.

Lena Rauø

Mail: lena@teamtoppform.com

Info: Coach alle grener

Nina Strømmen

Mail: nina@teamtoppform.com

Coach: Alle grener/Trondheim avd.

Trening: 20 års treningsbakgrunn
Konkurrerer i Womens Physique.

Meritter:
2015
Sandefjord 3.plass
NM 2.plass

2016
NM 1.plass


 

Amalie Fossland

Mail: amalie@teamtoppform.com
Coach: Bikini Fitness

Trening: 10 års treningsbakgrunn

Meritter:

2.Plass NM 2016 +166 jr
1.Plass SO 2018 Åpen jr
4.Plass OGP 2018 -172 sr
1.Plass OGP 2018 +166 jr

Casey Y. Johansen

Coach: Bikini Fitness

Trening: 10 års treningsbakgrunn

Meritter:

2015
Norway open 4 plass
NM 2 plass
Nordisk 4plass
Nicole Wilkins 6 plass
2017

Sandefjord open 1 plass
Oslo GP 2 plass

 

Olaug Marie Orten Trovåg

Mail: olaug@teamtoppform.com

Coach: Bikini Fitness/Bergen avd.

Meritter:

2019
Sandefjord open junior 1 plass
Sandefjord open senior 1 plass
Oslo Grand Prix senior 1 plass

 

Alexander Gilins

Mail: alex@teamtoppform.com

Coach: Men`s Physiuqe

Meritter:

2019
NM 1 plass

Please reload